facebook
Tel.: +48 32 22 44 086

Klienci

Biuro Rachunkowe FIDELIS Katarzyna Żołna-Ryguła


…pragniemy tak świadczyć swoje usługi, by nasi klienci chcieli określać nas łacińską dewizą SEMPER FIDELIS* [zawsze wierny]
* FIDELIS – łac. WIERNY, PEWNY, RZETELNY, LOJALNY

 

Biuro rachunkowe FIDELIS to coś więcej niż dostarczanie dokumentów, księgowanie i wyliczanie podatków. Z prawdziwą starannością troszczymy się o klientów, którzy powierzają nam księgowość  i swoje sprawy finansowe. Niewątpliwie wyróżnia nas kompleksowa pomoc przedsiębiorcom, która wykracza poza ramy standardowej obsługi. Indywidualne i fachowe podejście wynika nie tylko z posiadanej wiedzy, lecz również ze zrozumienia potrzeb i problemów drugiego człowieka oraz chęci niesienia pomocy innym przedsiębiorcom, w jakże zawiłych w dzisiejszym świecie kwestiach finansowo-podatkowych.

Swoje usługi świadczymy w oparciu o wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zróżnicowanych pod względem branżowym i organizacyjno – prawnym  przedsiębiorstw. 

 Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Biuro Rachunkowe FIDELIS Tychy posiada, w związku z świadczonymi usługami rachunkowo-księgowymi, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Nasza siedziba mieści się w Tychach, przy ul. Gen. Józefa Bema 2, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 18.00 oraz w dwie pierwsze soboty miesiąca od 9.00 – 13.00.

 

Zapraszam do kontaktu i nawiązania współpracy

Katarzyna Żołna-Ryguła