facebook
Tel.: +48 32 22 44 086

Klienci

Biuro Rachunkowe FIDELIS Katarzyna Żołna-Ryguła


Księgowość FIDELIS Katarzyna Żołna-Ryguła Tychy

Biuro rachunkowe Fidelis w Tychach specjalizuje się w księgowości dla małych, średnich i dużych podmiotów gospodarczych.

Zapewniamy wsparcie w zakresie obsługi księgowej, rozliczeń kadr i płac. Świadczy pełną obsługę firm o różnorodnej formie działalności. Obsługa księgowa opiera się o wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu księgowości firm, zróżnicowanych pod względem branżowym i formy prawnej.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, Biuro Rachunkowe FIDELIS Tychy posiada, w związku z świadczonymi usługami rachunkowo-księgowymi, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A.

Nasze biuro rachunkowe Tychy mieści się przy ul. Gen. Józefa Bema 2, gdzie jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 – 18.00 oraz w dwie pierwsze soboty miesiąca od 9.00 – 13.00.

 

W czym pomożemy Twojemu biznesowi, oferta naszej kancelarii księgowej:

  • Usługi księgowe - księgi rachunkowe (pełna księgowość), księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT, UE + JPK, ryczałt, INTRASTAT, podatek u źródeł, dotacje unijne i oświatowe.
  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa, w tym: PFRON, ZUS, delegacje, zatrudnianie cudzoziemców, osób niepełnosprawnych, rozliczanie wynagrodzeń dofinansowanych z różnych źródeł.
  • Rejestracja działalności gospodarczej w CEIDG oraz spółek w KRS. Zgłoszenie firmy do US, ZUS, PFRON, INTRASTAT.
  • Doradztwo Podatkowe. Pomoc w wyborze najlepszej formy opodatkowania, doradztwo w sprawach kadrowych, płacowych, księgowych i podatkowych, sporządzanie dokumentacji księgowej.

 

Pomożemy Ci odpowiedzieć na gnębiące Cię pytania i doradzimy najlepsze rozwiązanie:

  • Może pracujesz na podstawie kilku umów i przeraża cię wizja corocznych zeznań podatkowych?
  • Biuro rachunkowe czy samodzielna księgowość?
  • Ile kosztuje rachunkowość?
  • Planujesz otworzyć działalność gospodarczą i szukasz usług księgowych w Tychach?
  • Szukasz dobrego biura rachunkowego w Tychach?

Usługi księgowe w wykonaniu biura księgowego Fidelis to doskonała jakość, profesjonalizm i doskonale skalkulowana cena usługi - zapytaj nas o cennik. Posiadamy Certyfikat Księgowy numer 61222/2013, wydany przez Ministra Finansów, potwierdzający kwalifikacje oraz uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych. Pomagamy klientom w podejmowaniu właściwych decyzji podatkowych.